Janë fejuar Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Ethet e dasmave si duket i kanë kapur yjet e rinj të Hollywoodit, kjo pasi po spekulohet se çifti Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, janë fejuar gjatë javës së kaluar, raporton Express i KTV-së.

Dyshja ende nuk e ka konfirmuar këtë lajm, por sipas mediave botërore Justin ka vendosur që Hailey është femra e jetës së tij dhe kështu i ka propozuar martesë.

Lajmi tronditi adhuruesit e këngëtarit, të cilët ishin të sigurt që Bieber do të përfundoj në lidhje me Gomez-in. E Ariana Grande i ka dalë në mbrojtje çiftit të sapo fejuar, duke thënë që dashuria nuk njeh moshë dhe nuk vlerësohet me sasinë e kohës që një çift e ka kaluar së bashku në lidhje.

Sipas saj, kur e gjen personin e duhur, e di që dëshiron ta kalosh jetën përkrah tij apo saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP