Hekuran Krasniqi dhe Jehona Shaqiri të hënën lansojnë këngën e re (VIDEO)

“Sa shumë lot” titullohet projekti më i ri Hekuran Krasniqit që pritet të lansohet ditën e hënë.

Është fjala për një tjetër bashkëpunim të kantautorit të njohur që do të vijë me këngëtaren Jehona Shaqiri, transmeton Telegrafi.

Vet Hekurani qëndron prapa kësaj kënge, të cilës ia ka bërë muzikën dhe e ka shkruar tekstin.

Kantautori nga Prizreni është mjaft aktiv me materiale të reja muzikore, ndërsa duetet e tij janë mjaft të shpeshta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP