Prekëse, i moshuari del buzë detit me fotografinë e bashkëshortes së ndjerë

Një foto që të trishton dhe të ngroh zemrën në të njëjtën kohë po bën xhiron e botës. Në të duket një zotëri i moshuar që i ka hedhur krahun një kornize në të cilën ndodhet gruaja e tij e ndjerë dhe “të dy” po shijojnë pamjen.

I moshuari ka disa ditë që është shfaqur përgjatë bregdetit të Gaetës, në Latina të Italisë dhe ulet gjithnjë aty, në të njëjtin vend dhe rri me orë të tëra pa lëvizur.Fotografia prekëse  është kapur Giorgio Moffa dhe pas postimit në llogarinë e tij në Facebook, është bërë virale.

Në postimin e tij autori i fotos shkruan:

Unë nuk e njoh këtë njeri të mrekullueshëm, por di vetëm që se dashuria e tij për bashkëshorten është patjetër një dashuri e madhe. E pashë teksa qante. Unë mendoj se burra të tillë nuk lindin më. Duke ju dërguar një përqafim të fortë, mik i dashur, ju jeni një njeri i madh “.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP