Këto janë shenjat që ju nuk jeni më të dashuruar me partnerin!

Për fat të keq, megjithatë, kjo nuk do të thotë se kjo nuk ndodh.

Megjithëse koha e investuar në marrëdhënie mund t’ju detyrojë të përpiqeni të rregulloni gjërat që nuk shkojnë apo të përpunoni çdo ndjenjë negative që keni ndaj partnerit tuaj, kur dashuria ikën, është vetëm një çështje kohe para se të ikni dhe ju nga ajo mardhënie.

Dhe ndërkohë që mund të jetë e vështirë të kuptohet se kur është koha e duhur për t’u larguar, sa më shpejt që t’a bëni, aq më mirë do të jetë për të dy ju.

Këtu janë disa shenja që do t’ju ndihmojnë të kuptoni se nuk jeni më të dashuruar.

1. Ndiheni më mirë nëse nuk flisni me partnerin gjatë gjithë kohës

2.Ankoheni vzhdimisht për të tek miqtë tuaj

3.Të qenit rreth tij/saj nuk ju bën më të lumtur

4.Jeni më të mërzitur më shumë se me çdo gjë

5.Gjithashtu, ndiheni të lehtësuar kur partneri nuk vjen në evente që kishit planifikuar së bashku

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP