Ylli Limani në xhirimet e klipit të ri (FOTO)

Këngëtari, Ylli Limai do të publikojë së shpejti klipin e ri të tij.

Bëhet fjalë për një këngë me tekst emocional, transmeton Telegrafi.

Kënga titullohet “Prej se jena nda” dhe këngëtari ka shfaqur pamje nga xhirimi i klipit.

Ai shihet në të verdhë në setin e xhirimit të klipit të tij më të ri.

Videoklipi po punohet nga Imagine Films.

Ndërkaq, këngëtari pasi publikoi kohë më parë hitin me Danin, ka nisur një turne veror me performanca

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP