Nuk e keni parë Rona Nishliun me stilin e ri të flokëve (FOTO)

Të gjithë e kujtojmë performancën e saj në “Eurovision 2012” me këngën “Suus! Ajo la gjurmët e saj vokale dhe artistike dhe u përmend gjatë edhe në mediat e huaja. Por, jo vetëm potenciali i zërit ishin argumenti parësor, sa edhe look-u i saj i veçantë si artiste.

Rona Nishliu, këngëtarja kosovare njihet për ndryshimet e shpeshta që bën në pamjen e saj, e sidomos sa i takon modelit të flokëve. Asnjëherë “fanatike” e një modeli të njëjtë me të cilën identifikohet, por gjithmonë e gatshme për ndryshime, Rona sapo bëri hapin e radhës. Modeli i ri i frizurës së saj, flokë të shkurtër dhe me onde të lehta, janë look-u i ri me të cilin do e shihni këtej e tutje këngëtaren e njohur. Të kuptohemi, deri sa t’i mërzitet dhe të provojë një tjetër model të ri.

Dhe i shkojnë shumë apo jo?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP