Moti sot në Maqedoni

Sot në vend moti do të jetë kryesisht me shi por pritet të paraqiten edhe stuhi rralla.

Temperatura minimale e ditës do të jetë 16 gradë celsius ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 27 gradë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP