Dua Lipa për herë parë ndryshe!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa gjithmonë e lakuar për suksesin e saj dhe jo më pak për krenarinë që shjfa shpesh për origjinën e saj, sot ka publikur në instagram një video të re, kur ndryshe nga më parë e shohim se ka guxuar të shfaqet sensuale me nëj veshje transparente, shkruan Bordo.al.

Ndërkohë që ndodhet në Francë, Dua ka pozuar e veshur me një fustan tërësisht të tejdukshëm, me pupla në pjesën e krahëve dhe këmbëve.

Me këtë veshje, Dua nuk i lë shumë vend imagjinatës, ndërkohë që duket shumë sensuale dhe provokuese.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP