Kida paralajmëron këngë të re

Këngëtarja shumë e pëlqyer e publikut Kida, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vjen me projekt të ri muzikor.

Nuk ka kaluar shumë kohë që kur publikoi këngën e saj “Bileta”, Kida e ndjen se tani është koha e duhur për të publikuar projektin e radhës. Këtë ajo e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku mes tjerash thekson se është shumë e emocionuar për këtë këngë, përcjell Portalb.mk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP