Bruno Mars në stilin shqiptar, u publikua parodia e re e trios nga Tetova (VIDEO)

Faton Islami, Altrim Mamuti dhe Ron Mirta e kanë realizuar parodinë e tyre të tretë. Është parodi e këngës së Bruno Mars – Lazy Song.

“Në këtë parodi ne japim një prapavijë se si përjetohet vera në vendin tonë. Me rëndësi janë detajet siç janë dasmat, ardhja e shqiptarëve nga diaspora, andaj secili që jeton në këto vende do ta gjeje veten. Kënga e Bruno Mars është e qëlluar për kohën e verës” shprehët për Portalb.mk, Islami.

Pas suksesit me parodinë për Era Istrefin dhe Majkin, audienca e tyre është rritur andaj këtë herë kanë zgjedhur një këngë të huaj për përpunim.

Neve na pëlqen, besojmë se edhe publikut do ti pëlqejë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP