Sot bëhet promovimi i libri të James Pardew në Librarinë e Çarshisë

Sot në Librarinë e Çarshisë në orën 12:00 do të bëhet promovimi i librit të James Pardew (Perdju), titulluar “Lidershipi Amerikan gjatë përfundimit të gjenocidit në Ballkan”, transmeton Portalb.mk.

Pardew ishte përfaqësues Special i SHBA-ve gjatë periudhës së krizave në Ballkan, dhe ndërmjetësoi në nënshkrimin e Marrëveshjes së Ohrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP