AAK, Haradinaj rizgjedhet kryetar

Një ish-luftëtar i zoti në beteja, po del të jetë i fortë edhe në politikë… kjo të paktën në partinë e tij.

Ramush Haradinaj e rimori sot edhe një mandat në krye të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, duke mos pasur asnjë kundërkandidat, transmeton Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP