Turqi, vritet me armë zjarri këngëtarja e njohur

Një këngëtare e njohur në Turqi është qëlluar për vdekje me armë zjarri në një klub nate.

Hacer Tülü, 40 vjeç, një nga muzikantet më popullore në Turqi, këngët e së cilës në YouTube kanë më shumë se 4 milionë shikime, u vra në klubin e natës “Medusa”, transmeton Agjensia e Lajmeve Sot News.

Sipas mirror.co.uk një person i armatosur ka hapur zjarr në lokal, duke lënë të vdekur këngëtaren dhe pronarin e klubit të natës. Në lokal ka patur edhe shumë turistë të huaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP