Dafina Zeqiri “djeg” Instagramin!

Që nga paraqitja e saj e parë në skenë, ajo arriti të bëhet njëra ndër këngëtaret më të famshme e të dashura për publikun, shkruan Bordo.al. 

Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila është përfolur jo pak për stilin e saj joshës dhe po aq të veçantë, sot ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram foto të nxehta e veshur me rroba plazhi të zeza. Nëpërmjet fotove të sa hot, Dafina sapo tërhoqi vëmendjen e fansave, duke lancuar kështu se edhe projektin e saj të radhës. Dafina Zeqiri ka zbuluar se së shpejti vjen në treg me këngën e re që duket se do jetë zjarr “Fuego”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP