Plaçkitet me armë marketi Oaza ne Tetovë (Video)

Pesë persona të armatosur, i kanë kërcënuar të punësuarit dhe e kanë marrë fitimin ditor në marketin Oaza në Tetovë, njofton Portalb.mk.

Policia po punon në zbardhjen e rastit. Marketi gjendet, ne afërsi të teleferikut në Tetovë. Policia nesër do të del me detaje për rastin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP