Maroku 0-1 Iran, notat e lojtarëve (FOTO)

Irani e ka gjunjëzuar Marokun duke e mposhtur në sekondat e fundit të takimit të vlefshëm për Grupin B të Kupës së Botës në Rusi të premten pasdite.

Ishte një autogol i Bouhaddouz në sekondat e fundit që ia solli tre pikë Iranit.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP