Stilisti i njohur e quajti Selena-n të shëmtuar dhe i gjithë rrjeti shpërtheu kundër tij

Selena Gomez është një prej vajzave më të ëmbla të ekranit dhe kurrsesi nuk mund të quhet e shëmtuar. Por stilisti i famshëm Stefano Gabbana mendon se ajo është e shëmtuar, madje e shfaq hapur fare këtë mendim, shkruan Class.

The Catwalk Italia, ka postuar një kolazh fotosh të Selenës, ku ndjekësit pyeteshin cila nga pamjet e këngëtares ishte e preferuara e tyre. Stefano Gabbana nuk e ka kursyer mendimin e tij negativ dhe ka shkruar: “Është shumë e shëmtuar”. Një prej komentuesve shtoi se ajo ngjan me një qen pomerian dhe stilisti i ka thënë se është e vërtetë duke e shoqëruar me të qeshura.

Menjëherë ndjekësit i janë kundërvënë me një lum komentesh. Ata kanë shkruar se është një gjë e ulët të bësh komente të tilla në rrjetet sociale, pa një arsye, për më tepër që Selena nuk është aspak e shëmtuar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP