Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me diell dhe i ngrohë edhe me mundësi për vranësira mesatare.

Gjatë pasdites pritet që të ketë rrebesh shiu me stuhi, posaçërisht në pjesën lindore të vendit. Temperatura minimale do të jetë 19°C kurse ajo maksimale 33°C.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP