Gjykata kalon fëmijët në kujdestarinë e Brad Pitt! Ja pse

Divorci i aktores Angelia Jolie dhe Brad Pit ‘mbërtheu’ botën e show biz për një kohë të gjatë. Pas kësaj, mediat folën gjatë edhe për periudhën e vështirë që po kalonte Pitt, i cili deklaroi pas divorcit se nuk mund të jetonte pa fëmijët, shkruan Bordo.al. 

Por pasi plagët e dhimbjes së divorcit nga bukuroshja Angelinë u fashuan paksa, një lajm i mirë për Brad Pit vjen nga gjykata. Ai do të ketë në kujdestari fëmijët derisa sa Jolie të mbarojë xhirimet e filmit ‘Maleficent 2’ në Mbretërinë e Bashkuar këtë verë.

Aktores me famë botërore, Angelia Jolie i është kërkuar nga gjykata se duhet ta lejojë Brad Pit të shikojë fëmijët rregullisht.

Bazuar te dokumentet gjyqësore që zotëron ‘Daily Mail’, trupi gjykues në Los Angeles është i vendosur se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain, aq më mirë do të jetë për zhvillimin e tyre.

Ish-çifti më i famshësh hollivudian, gjatë negociatave pas divorcit, nuk u ka pëlqyer kurrë që një gjykatës të vendosë për fatin e fëmijëve të tyre, por mesa duket vendimi do ta gëzojë pa masë Brad Pitt.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP