Katër fustanet që do të jenë trendi i këtij sezoni veror

Stina e verës ka arritur, e bashkë me të edhe ftesat e shumta në ahengje, ndeja, etj.

Kjo stinë në përgjithësi mbetet sezon festiv, prandaj edhe kërkohet të keni në gardërobën tuaj fustane festive.

Ekspertët kanë treguar se cilët fustane të tilla janë më të preferuarit për këtë vit, e lista përfshin fustane të dizajnerëve të suksesshëm, transmeton Telegrafi.

2:

3:

4: 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP