Karateisti gostivaras, Berat Jakupi mori pjesë në turneun me renome ndërkombëtare (VIDEO)

Karateisti gostivaras, Berat Jakupi mori pjesë në turneun me renome ndërkombëtare “ Premier League Istanbul 2018”, ku me shumë sukses dhe meritë arriti të ngadhnjen medaljen e argjendtë në Karate1.

Ishte ky suksesi i radhës i Jakupit në arenën ndërkombëtare. Video nga përballja e Jakupit me iranianin Mahdi Khodabakhshi në garën finale, e cila u zgjodh si goditja më atraktive e turneut ndërkombëtar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL