Pak javë pas ndarjes, Ariana Grande fejohet papritur

Në prill të këtij viti lajmi i ndarjes së këngëtares Ariana Grande nga Mac Miller pushtoi mediat rozë. U tha se arsyeja ishte largësia, madje të gjithë u trishtuan duke menduar se Ariana ishte më e dashuruar se kurrë me Mac, pas dedikimit prekës që ajo i bëri në Instagram, shkruan Class.

Por në fakt, këngëtarja ka arritur ta marrë shumë shpejt veten nga ndarja. Kohët e fundit në media po qarkullonte lajmi se ajo po del me aktorin Pete Davidson, jo vetëm kaq, por ata janë fejuar. Sipas Us Weekly, çifti e ka bërë lajmin të ditur ditën e shtunë, gjatë festës së ditëlindjes së aktorit Robert Pattinson. Edhe Davdison sapo i ka dhënë fund një lidhje dhe sipas burimeve të afërta me çiftin, thuhet se ata janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, madje edhe mamatë e tyre janë takuar.

Epo urime çiftit të ri!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP