Padi penale për 12 persona për falsifikim të parave

12 persona kanë marrë padi penale për falsifikimin e parave dhe keqpërdorimin e detyrës zyrtare dhe autorizim, transmeton Portalb.mk.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se të akuzuarit kanë lëshuar në qarkullim 34.800 dollarë amerikan.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP