Çfarë bën Rudina para se të dalë në ekran? Tani e tutje, këtë do ta bëjë Mia

Fundjavat e Rudina Magjistarit janë totalisht pranë dhe me familjen. Nga e hëna në të premte, moderatorja publikon në profilin e saj foto nga programi dhe të ftuarit, ndërsa në fundjavë, nuk ua kursen fansave edhe momentet e lumtura me familjen e saj e sidomos me të bijën, shkuan Class.

E lumtur ❤❤ #Mialuleqingji

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

Tani që është rritur, Mia e ndjek me vëmendje çdo veprim të Rudinës para se të dalë nga shtëpia për në punë. Dhe, në moshën e saj, ka nisur të imitojë çdo veprim që sheh e ndjek përditë me vëmendje.

Meqenëse e shikon mamin edhe në ekran, me siguri, Mia ka filluar të kuptojë se sa i rëndësishëm është për të imazhi dhe grimi (si për çdo personazh të njohur të ekranit), prandaj guxon të provojë ta bëjë vetë atë që bën e ëma çdo ditë para se të dalë nga shtëpia.

Nga Instastory, Rudina ka postuar një foto me të cilën nuk mund të mos qeshësh. Mia e ka marrë përsipër vetë ta bëjë grimin, meqë çdo ditë sheh që e ëma bën të njëjtën gjë para se të niset për në punë. Në fillim, i ka lyer buzët Rudinës dhe pas tyre, ka nisur të vendosë rimelin.

Rudina, kurrsesi, nuk ia prish së voglës entuziazmin dhe kënqësinë e kësaj “pikture” që duhet të ishte në letër, ndaj edhe e ka ndarë këtë moment me fansat në Instagram: “Ja ç’ndodh kur vajza të ndjek me sy çdo veprim që bën para se të dalësh nga shtëpia. Seanca e parë e make up-it sot”, – shkruan Rudina pas kësaj fotoje.

Si e parë, jo keq. Në seancat e ardhshme, pa diskutim, Mia do t’ia marrë dorën shpejt kësaj pune.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP