Rrokulliset një veturë në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Një veturë ka humbur orientimin dhe është rrokullisur në magjistralen Prishtinë – Podujevë.

Bëhet e ditur se nuk ka të lënduar.

Policia e Kosovës sot ka bërë apel për qytetarët që të kenë kujdes më të shtuar në trafik si pasojë e aksidenteve me fatalitet, transmeton Telegrafi.

Fotot nga vendi i ngjarjes, më saktësisht në fshatin Trudë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP