Një djalë që ka këto tipare, vajza më mirë është t’i qëndroni larg!

Ka disa njerëz me të cilët nuk mund të ndërtosh një marrëdhënie të lumtur dhe janë shumë të vështirë për të jetuar me ta.

Ne do të sjellim më poshtë një listë me tipet e njerëzve që duhet të shmangni, nëse dëshironi që të keni një marrëdhënie normale, e jo që të debatoni çdo sekondë apo që lidhja juaj të zgjasë shumë pak, shkruan Bordo.al. 

Kritikët kronikë

Njerëzit ekstremisht xhelozë

Gënjeshtarët

Ata që bëjnë si fëmijë

Egoistët

Njerëzit që ju duan vetëm për interes

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP