2Ton e kthen deputetin në muzikë (VIDEO)

2Ton ka publikuar këngën e tij të re “Zemra Jem” të cilën e ka realizuar me Labinot Tahirin, për ta kthyer edhe një herë në muzikë, transmeton Koha.net. 

Ky bashkëpunim i 2Tonit me bashkëvendësin e tij vjen një muaj pas bashkëpunimit me Lindon Berishën për këngën “1 Xhiro”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP