Aksident rrugor i rëndë në Strazhë (FOTO)

Rreth orës 13:00, në Strazhë ka ndodhur një aksident rrugor i rëndë, njofton Portalb.mk.

Siç edhe shihet nga fotografitë, vetura është rrokullisur në tërësi.

Nga Sektori i Punëve të Brendshme Ohër për momentin nuk kanë të dhëna se a ka, ose jo viktima, pasi që ende janë duke i grumbulluar të dhënat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP