8 tiparet që meshkujt vënë re tek një vajza, para se t’i propozojnë për martesë!

Tani do të dëgjoni vetëm për fejesa, dasma! Është koha e tyre, kështu që ju që jeni “single”, mos u mërzisni. Ne kemi vendosur t’ju sjellim më poshtë një listë të gjërave që një mashkull i vlerëson tek partnerja e tij e ardhshme. Nuk i dihet, ndoshta verës tjetër do të martoheni ju, shkruan Bordo.al.

 

Inteligjenca

 

Sensi i humorit

Besnikëria

Besimi në vetvete

Të gatshëm për ta dëgjuar

Pavarësia

Sinqeriteti

 Pra, si mendoni ju: a janë të rëndësishme këto tipare, a ka diçka që mund të heqim ose të shtojmë?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP