Alban Skenderaj dhe Noizy publikojnë këngën “Drejt Suksesit” (VIDEO)

Alban Skenderaj ka publikuar këngën “Drejt Suksesit” të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Noizyn.

Klipi ka ardhur në kujdesin dhe në idenë e Ajola Xoxës, bashkëshortes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, përcjell Koha.net. 

Ndërkohë për tekstin janë kujdesur vetë Albani dhe Noizy. Muzikën e ka realizuar Alban Skenderaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP