Melanie Trump shfaqet për herë të parë pas kaq shumë kohësh

Pas të gjitha dyshimeve që ngriti mungesa e saj në daljet publike, më në fund Zonja e Parë vendosi të dal dhe të qetësoj lajmet e thashethemet e ndryshme të ngritura për të. Të gjithë menduan se ajo nuk ishte mirë nga gjendja shëndetësore ose kishte probleme me Donald Trump, por ajo nuk sqaroi asgjë me detaje, shkruan Class. 

Melania Trump ka bërë daljen e saj të parë  pas një muaj duke qëndruar në heshtje. kjo dalje iu dedikua një ngjarje të Shtëpisë së Bardhë për të nderuar familjet e Gold Star. me këtë pritje të gjtiha spekulimet dhe dyshimet për të morën fund. Melanie u shfaq në krah të bashkëshortit të saj në një event në Shtëpinë e Bardhë për t’i bërë homazh familjeve të të rënëve në betejë.

Për nder të kësaj familje ajo postoi edhe në profilin e saj në Twitter duke i falenderuar dhe duke u shprehur e nderuar të ishte në pritje të tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP