Ndërlidhje e pabesueshme e njerëzve me kopertinat e librave (FOTO)

Çfarë ndodh kur punonjësit e librarisë mërziten Libraria e parë e pavarur në Francë, po vazhdon me qëllimin e saj që të përputhen sa më shumë njerëz me kopertinat e librave.

Më shumë se një vit më parë, kjo librari shpërtheu në internet me argëtimin e tyre unik “mos gjykoni një libër nga kopartinat”. Punonjësit filluan të ndajnë imazhet e njerëzve të vërtetë, vetë dhe klientët e tyre, duke zgjeruar fotot e librit, transmeton rtv21.tv. Tani libraria ka afër 64 mijë ndjekës në Instagram që e duan marrjen kreative në promovimin e librit. Hidhni një sy në disa nga këto pamje të mrekullueshme.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP