Elita 5 sjell emocione në rrugët e Tiranës, performon mbi një kamion në ecje (VIDEO)

Elita 5, grupi i shumë hiteve si “Nuk jam Al Kapone”, po bën përgatitjet për një projekt të ri muzikor.

Ata kanë nisur xhirimet për klipin e tyre më të ri në Tiranë ku shihen duke kënduar mbi një kamion në orët e vona të natës përcjell “Shqiptarja”.

Elita 5 është një nga grupet që na kanë shoqëruar ndër vite me muzikën e tyre rrok.

Mund të themi që janë grupi më i suksesshëm shqipar. Ata numërojnë shumë këngë dhe çmime në karrierën e tyre të gjatë muzikore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP