Konfirmohet, Ukrainë-Shqipëri më 3 qershor në Evian

Konfirmohet më në fund ndeshja e dytë miqësore e Kombëtares kuqezi, më 3 qershor, në stadiumin e Evianit, siç ishte parashikuar, transmeton Top Channel. 

Ndeshja do të luhet në orën 16:00, pavarësisht kapriçove të Ukrainës dhe për më tepër, për shkak se policia zvicerane nuk merrte përsipër garantimin e sigurisë së këtij takimi.

Të besuarit e Christian Panuccit do të kenë mundësi të bëjnë kthesën në këtë miqësore të dytë, pas humbjes 3-0 nga Kosova vetëm pak ditë më parë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP