Shkup, një 14-vjeçar goditet nga një veturë

Mbrëmë rreth orës 22:00 në rrugën “Indira Gandi” një veturë “Opel Zafira” me targa të Shkupit e vozitur nga M.G. (38) nga Shkupi ka goditur një këmbësorë, fëmijë të moshës 14-vjeçare, transmeton Portalb.mk.

Pas aksidentit me veturën e Ndihmës së Shpejtë fëmija është transferuar në Klinikën “Nënë Tereza” ku nga ana e mjekut i janë konstatuar lëndime dhe është mbajtur në klinikën e Traumatologjisë për mjekimin e mëtutjeshëm.

Nga ana e ekipit ekspertues është kryer ekspertizë në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP