Tetovë, lëndohet një motoçiklist pas aksidentit me një veturë

Mbrëmë rreth orës 1 e 40 në udhëkryqin në rrugën “Ivo Lola Ribar” dhe “134” në Tetovë, ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një motoçiklete, vetura “Opel astra” me targa të Tetovës është vozitur nga 21-vjeçari me iniciale A.K. dhe motoçikleta “Hanlong” është vozitur nga 15-veçari nga Drenovei-Poroj, transmeton Portalb.mk.

Motoçiklisti i lënduar me veturën tjetër është dërguar në Qendrën Klinike të Tetovës ku i është ofruar ndihma mjekësore.

Në vendngjarje është kryer ekspertizën për të gjetur shkakun e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP