Këto janë 9 shenjat universale që tregojnë dashurinë, për ju vajza që ankoheni gjithnjë!

Dashuria e vërtetë jo thjesht ndihet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Nëse je nga ato njerëz që kërkoni nga partneri juaj gjatë gjithë kohës që t’jua dëshojë këtë gjë, atëherë ne do t’ju sjellim një listë të shenjave që do t’ju “bindin” për dashurinë e tij, shkruan Bordo.al.

Mos u mërzisni nëse i dashuri juaj nuk i ka këto shenja universale, ndoshta ai e shpreh dashurinë në një formë ndryshe, më të veçantë dhe këtë duhet ta vlerësoni.

Ndan ushqimin me ty

Të lënë mesazhe zanore

E lënë telefonin në tavolinë, të pa shqetësuar se ti mund t’ia “kontrollosh”

Përpiqet gjithmonë që të bëni gjëra të reja, që marrëdhënia të mos kalojë në monotoni

Të bëjnë dedikime dhe dhurata kur më pak e pret

I përmirësojnë “veset” e tij

I duan bisedat, nuk preferojnë të heshtin kur janë me ty

Janë krenar që të kanë ty në krahë

Është me ty, kur ti ke më së shumti nevojë

I dëgjon këshillat e tua

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP