Lojtarët e Shqipërisë dhe të Kosovës kënduan himnin bashkë (Video)

deshja vëllazërore ndërmjet Kosovës dhe Shqipërisë përfundoi me rezultat 3:0.

Por, para ndeshjes derisa po intonohej himni kombëtar, përveç lojtarëve të Kombëtares shqiptare, atë e kënduan edhe futbollistët e Kosovës, shkruan albinfo.ch.

Kjo ishte diçka unike nga kjo ndeshje, derisa atmosfera në Cyrih ishte e mrekullueshme me tifozerinë që përkrahën të dy ekipet shqiptare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP