Princ Harry u martua! Por shihni 6 princat që janë ende beqarë

E dimë, martesa e Harryt me Meghan shkatërroi ëndrrat e mijëra vajzave në mbarë botën, të cilat ëndërronin përrallën e hirushes, me protagonist Harryn, i cili le ta themi është princi modern i kohëve të sotme, shkruan Bordo.al.

Por meqë Henrin e mori Meghan, bota ka ende princa të tjerë, që janë të bukur, të kamur, me gjak blu dhe bëqar, dmth janë në kërkim të një zemre që rreh vetëm për ta. Tani ‘rregullat’ ndryshuan!  Meghan nga familje krejt normale, e divorcuar, aktore, me plot skandale në jetën e saj, ajo u bë Dukeshë…

Kështu që Harry me siguri me zgjedhjen që bëri, i dha ‘zemër’ çdo princi në botë që të zgjedhë bashkëshorten e jetës, me zemër e jo me protokolle. Pra, princesha e ardhshme mund të jesh edhe TI. Ja 6 princat seksi, të cilët janë në kërkim të princeshës së tyre.

Prince Mateen i Brunei

Prince Hussein bin Abdullah i Jordanisë

Sheikh Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum i Dubait

Princ Sébastien i Luxembourgut

Princ Jean Christophe Napoléon Bonaparte

Princ Joachim i Belgjikes

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP