Tetovë, pas një kohe të gjatë gjendet një trup i pajetë

Një burrë 45-vjeçar me iniciale S.O. nga Tetova dje rreth orës 10 e 20 minuta në polici ka denoncuar se në ndërtesën e rrugës “121” në Tetovë, gjegjësisht në bnesën e tij është ndjerë një erë e rëndë, transmeton Portalb.mk.

Policia njofton se pas njoftimit, kanë kryer ekspertizë së bashku me prokurorin publik dhe mjekun e mjekësisë gjyqësore ku është gjetur një kufomë njeriu.

Pas urdhrit të prokurorit publik, trupi është dërguar në institutin e mjekësisë gjyqësore për identifikimin e autopsisë.

Ndryshe, në banesë ka jetuar i vetëm një tetovar 75-vjeçar, dokumentet e të cilit janë gjetur dhe janë marrë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP