James Bond, në duart e një regjisori të ri për xhirimet e reja

Është zyrtare dhe jo më sekret, regjisori i ‘Slumdog Millionaire’, Danny Boyle do të drejtojë filmin tjetër James Bond. Regjisori fitues i çmimit “Oscar”, Danny Boyle do të ribashkohet me Daniel Craig për të realizuar filmin e 25-të të “James Bond”, që pritet të publikohet më 25 tetor 2019, shkruan Class.

Boyle gjithashtu do të bashkohet edhe me skenaristin e “Trainspotting”, John Hodge, i cili është duke krijuar dhe përfunduar skenarin origjinal. Produksioni pritet të fillojë më 3 dhjetor në studio Pinewood në Britani.

Michael G Wilson nga “EON Productions” dhe Barbara Brocholi e kanë përshkruar Boyle si tejet të talentuar dhe kanë shtuar se janë të lumtur që e kanë në ekip.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP