Performanca mahnitëse e Dua Lipa në Ligën e Kampionëve (VIDEO)

Dua Lipa ka hapur finalen e Ligës së Kampionëve 15 minuta para se të fillojë ndeshja e madhe.

Atmosfera në stadiumin olimpik të Kievës është fantastike dhe Dua ka kënduar tri këngët e saj që janë edhe hite sot.Për më shumë shihni këtë përformancë në fotot e para të paraqitjes se Duas.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP