Neymar: Dua të punoj me Guardiola-n

Neymar e ka përsëritur dëshirën e tij për të luajtur nën urdhrat e trajnerit të Manchester Cityt-, Pep Guardiola.

Ai nuk e kishte fatin të luante nën menaxhimin e spanjollit, pasi që kishte arritur te Barcelona një vit pasi Guardiola ishte larguar nga Camp Nou, shkruan Klan Kosova.

“Gjithmonë kam dashur të punoj me Guardiola-n”, ka thënë Neymar për ESPN Brasil.

“Është ndryshe, arrita në [Barcelonë] pasi ai u largua. Vërtetë dua që të punoj me të”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP