Thuaju më shpesh njerëzve fjalë të mira sepse…

“Fjala e mirë është lëmoshë” sepse ajo të gëzon zemrën, të shëron plagën, të largon zemërimin dhe të shton paqen.

Fjalë e urtë islame

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP