Maqedoni, në aksident rrugor ndërroi jetë një 21-vjeçare

Sot, më 24 maj, rreth orës 05:30 në rrugën “Goce Dellçev” të Shtipit, automjeti “Audi” me targa të Sveti Nikollës, i udhëhequr nga B.T. (21) nga Sveti Nikolla, është përplasur për shtyllë elektrike, nga ku më pas është mbytur bashkudhëtarja e tij, njofton Portalb.mk.

Sipas të dhënave të Ministrisë për Punë të Brendshme, bashkudhëtarja, V.G. (21) ka ndërruar jetë në vendngjarje, si pasojë e lëndimeve të marra. Ngasësi i veturës, 21-vjeçari është dërguar në Spitalin Klinik në Shtip. Është bërë kontroll i vendit të ngjarjes nga SPB- Shtip

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP