Alex Sandro transferohet në Premierligë

United ka bërë gati 60 milionë euro për Sandron.
Alex Sandro është objektivi kryesor i Manchester Unitedit.

Sipas “Daily Mail”, Jose Mourinho e dëshiron me çdo kusht në skuadër brazilianin, përcjellë “Lajmi.net”.

United ka bërë gati 60 milionë euro për Sandron.

Kjo shumë besohet se është e pranueshme edhe për Juven.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP