Në daljen e parë si nuse mbretërore, Meghan duket shumë herë më e bukur se Kate

Meghan Markle është zyrtarisht pjesë e familjes mbretërore.

Dalja e saj e parë përkoi me një ditë të veçantë, për 70 vjetorin e Princ Charles. Sigurisht ajo ishte në qendër të vëmendjes, çfarë kishte veshur, çdo veprim i saj, mënyra e të qëndruarit; gjithçka. Dhe Meghan kishte bërë një zgjedhje shumë të zgjuar; shumë elegante, por që nuk tërhiqte të gjithë vëmendjen tek ajo, shkruan Bordo.al. 

Por, krahasimi me Kate Middelton është i pashmangshëm dhe mund të themi me bindjen e plotë, që Meghan ka goditur në shenjë me daljen e saj të parë. Shtatë vjetë më parë, Kate mori pjesë në Festivalin Investec Derby, me një fustan të gjatë mbi gju. Një zgjedhje e çuditshme, duke marrë parasysh se në familjen mbretërore, veshja është një mjet komunikimi shumë i rëndësishëm.

Kate, e theu atë rregull, por mesa duket Meghan ka zgjedhur që t’i përmbahet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP