Lexuesit e buzëve zbulojnë, se çfarë i tha princ Harry vëllait të tij në altar

Vetëm kamerat u lejuan të qëndronin afër çiftit gjatë martesës mbretërore midis Meganit dhe Harrit, kështu që leximi i buzëve ishte e vetmja mënyrë për të kutpuar se çfarë të gjithë i përpërisnin njëri-tjetrit.

Tani është zbuluar, ose të paktën i është përafruar, tema për të cilën po flisnin vëllezërit Harri dhe Uilliam me njëri-tjetrin, para se të hynte nusja.

Raportohet se Uill u përkul afër Harrit dhe i tha:”E mban mend kur mamaja e kishte për zakon të thoshte gjithmonë se…?”

Por para se ai të mund të përfundontë fjalinë, duka i ardhshëm  i tha:”Po, e di.”

Ndërkohë që dy vëllezërit ndanë së bashku një moment emocional duke kujtuar mamanë e tyre, princeshën Diana, për fat të keq, ne të vdekshmit e tjerë nuk do ta marim vesh kurrë se  çfarë ajo “kishte për zakon të thoshte”./Bota.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP