Paul Pogba nga Meka: Ky është një vend fantastik

Lojtari i kombëtares së Francës dhe njëherit futbollist i Manchester United, Paul Pogba, shpalosi një porosi emocionuese nga Meka duke shkaktuar vëmendje të madhe në rrjetin social Instagram, raporton Anadolu Agency (AA).

Futbollisti më i shtrenjtë deri para do kohe Pogba pas përfundimit të sezonit në Premie Ligë vendosi që ditët e Ramazanit t’i kalojë në Umre, Mekë.

“Vetëm ata që tashmë kanë qenë këtu mund të kuptojnë se si ndjehem tani. Ky është një vend fantastik. Nuk mund as t’ua përshkruaj, shpresoj se ndonjëherë do të vini. Selam”, porositi Pogba në video-incizimin që e bëri në Qabë.

Videon e tij deri tani e kanë shikuar 3.6 milionë përdorues të Instagramit ndërsa komente në videon kanë lënë afër 38 mijë persona.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP