VIP-at mahnisin me veshjet e tyre në ‘Billboards’

Mbrëmjen e kaluar u mbajt në Las Vegas, ceremonia e ndarjes së çmimeve “Billboard Music Awards 2018” . Ashtu si në çdo event të përmasave të tilla, edhe kësaj here yjet parakaluan tapetin e kuq, duke pozuar para dhjetrave fotografëve. Ne ju sjellim përmes fotove të famshmet e showbiz-it të veshura me fustane që ne na lanë pa fjalë, shkruan Bordo.al. 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP